I Ty możesz zostać wokalistą Scar the Martyr

/ 24 kwietnia, 2014

Kilkanaście dni temu lider i perkusista zespołu Scar the Martyr zdecydował się zrezygnować z usług dotychczasowego wokalisty zespołu, Henry'ego Dereka Bonnera. Muzycy zaznaczyli w specjalnym oświadczeniu, że to oni postanowili zakończyć współpracę z frontmanem, a nie odwrotnie, jak sugerował nieco wcześnie Bonner.

Koniec końców zespół pozostał bez wokalisty i postanowił go znaleźć również przy pomocy publicznego castingu. Do grupy ma szansę dołączyć każdy, kto wyśle zgłoszenie. Oto szczegóły:

Jak niedawno wspominaliśmy, Scar the Martyr rozgląda się za nowym wokalistą. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję chcemy upublicznić proces zgłoszeniowy.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij nam swoje próbne wideo na stmvocaltryout@stronghq.com. Czekamy na przesłuchanie waszych próbnych kawałków.

Zespół Scar the Martyr ma na swoim koncie jeden album, który został opublikowany w 2013 roku. Liderem zespołu jest Joey Jordison, który obecnie skupia się tylko i wyłącznie na tym jednym projektem. Przypomnijmy, że od zeszłego roku nie jest już perkusistą grupy Slipknot.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także