Iggy Pop i Josh Homme (Queens of the Stone Age) stworzyli w tajemnicy album

/ 22 stycznia, 2016

Iggy Pop i Josh Homme wszystko dotychczas trzymali w tajemnicy. Wieść, że z pomocą Deana Fertity z Queens of the Stone Age i Matta Heldersa z Arctic Monkeys nagrali album zaskoczyła wielu. Panowie nie próżnują i album „Post Pop Depression” ukaże się już 18 marca 2016 roku. Dziś możemy posłuchać pierwszego z dziewięciu utworów, które znajdą się na płycie (tracklista poniżej), zatytułowanego „Gardenia”:

Frontman Queens of the Stone Age i muzyk Eagles of Death Metal Josh Homme tak opowiada „New York Times” o tej współpracy i o samym Iggy Popie:

Jest ostatnim z jedynych w swoim rodzaju. To zwycięskie okrążenie, na które ten człowiek, który nie jest pewien, czy wygrał, zasługuje. W przeszłości może drążył tunele pod ziemią, ale wciąż wie, jaki przed nim cel.

Tuż po ogłoszeniu premiery płyty panowie pojawili się w wieczornym show Stephena Colberta w amerykańskiej telewizji CBS. Nagranie całej tej wizyty wkrótce powinno trafić do sieci, na razie mamy amatorskie fragmenty:

 

 

 

 

I'm gonna punch something I want this record RIGHT NOW. #PostPopDepression #IggyPop #QOTSA #ArcticMonkeys #GuitarMoves #DontTortureMeLikeThis #Why

Film zamieszczony przez użytkownika Christopher Gooden (@christopher.gooden)

 

Lista utworów na „Post Pop Depression”:

Break Into Your Heart
Gardenia
American Valhalla
In the Lobby
Sunday
Vulture
German Days
Chocolate Drops
Paraguay

 

 

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także