Iggy Pop na Off Festivalu!

/ 24 stycznia, 2012

"Jedyni i niepowtarzalni Iggy And The Stooges oraz kultowe formacje Suicide i Death In Vegas otwierają długą listę wykonawców, których zobaczymy pomiędzy 3 a 5 sierpnia w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Bilety na OFF Festival 2012 już w sprzedaży! – taką informację podali dziś organizatorzy OFF'a."

"Panie i panowie, z dumą informujemy, że Iggy And The Stooges wystąpią na OFF-ie! Przyjeżdżają w odpowiedzi na prośby wiernych fanów. Przyjeżdżają, byśmy mogli zedrzeć sobie gardła przekrzykując Iggy'ego w "Raw Power", "I Wanna Be Your Dog" i "Search and Destroy". Przyjeżdżają, by gitarowej młodzieży, dokazującej na wszystkich scenach OFF Festivalu, pokazać jak to się naprawdę robi. Iggy And The Stooges – pionierzy i zarazem mistrzowie punk rocka, synonim scenicznego szaleństwa i witalnej siły rock and rolla. – czytamy w oficjalnej informacji – Teraz chcielibyśmy być psami – zawylibyśmy z radości! "

Tylko do 31 stycznia trwa sprzedaż karnetów na festiwal i biletów na before party 2 sierpnia w specjalnej supercenie early off.  Bilety są dostępne wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony OFF Festival Katowice 

 
Do nabycia: 
– Karnet – 140 złotych – upoważnia do wstępu na wszystkie imprezy 2 sierpnia oraz trzy dni festiwalowe w Dolinie Trzech Stawów od 3 do 5 sierpnia. 
– Karnet z polem namiotowym – 180 złotych – upoważnia do wstępu na wszystkie imprezy 2 sierpnia oraz trzy dni festiwalowe w Dolinie Trzech Stawów od 3 do 5 sierpnia oraz umożliwia nocleg na polu namiotowym od 2 do 6 sierpnia. 
– Bilet na before party 2 sierpnia – 75 złotych – upoważnia do wstępu na koncerty w CKK i Hipnozie (Matthew Herbert, Alva Noto, Diamond Rings, Sleep Party People 
 
Ilość miejsc ograniczona, a powyższa oferta ważna jest tylko do 31 stycznia 2012. 

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także