Impact Festival 2015: pierwsze gwiazdy!

/ 14 listopada, 2014

To już czwarty rok z Impact Festival, wyjątkowym rockowym festiwalem, który przez trzy ostatnie lata dostarczał fanom rozrywki, muzyki na żywo i wyjątkowych wrażeń. Przyszłoroczna edycja po raz kolejny odbędzie się łódzkiej Atlas Arenie. Wielkie muzyczne gwiazdy pojawią się w Polsce 9 czerwca

Pierwsze ogłoszone zespoły: Slipknot, Godsmack, Hollywood Undead.

Informacje na temat biletów znajdziecie TUTAJ.

Najlepsza sztuka często rodzi się w najciemniejszych czasach. Twórczość Slipknot z pewnością może o tym świadczyć. Legendarni rockowi wizjonerzy stanęli w obliczu trudnych okoliczności jakie nastąpił 24 maja 2010 roku gdy założyciel, basista i kompozytor Paul Gray tragicznie opuścił tę ziemię. Jego zespół pogrążył się w przytłaczającym żalu i smutku. Mimo triumfalnych występów na Sonisphere, Download oraz Rockstar Mayhem Festival w ciągu kolejnych dwóch lat, nikt nie wiedział czy zespół przetrwa i czy nagrają nowy materiał. Jednak latem 2013 roku, muzycy – jak sami mówią – doświadczyli zbiorowego objawienia, a pomysły na ich piąty album ".5: The Gray Chapter" stały się materialne.

Slipknot gra dalej i dalej wyróżnia się jako jeden z najbardziej efektownych i znaczących zespołów w historii rocka. Od 1999 roku grupa cieszy się uznaniem na rynku muzycznym, a ich występy na żywo przechodzą do historii. Album ".5: The Gray Chapter" to nowy początek dla zespołu.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także