In Flames ma nowego perkusistę

/ 18 września, 2016

Od pewnego czasu zespół In Flames, po tym jak rozstał się z wieloletnim współpracownikiem Danielem Svenssonem, poszukiwał perkusisty. Było to o tyle ważne, że już w listopadzie światło dzienne ujrzy nowy album zespołu, który trzeba przecież będzie promować na trasie.

Proces rekrutacji zakończył się jednak powodzeniem, a nowym muzykiem In Flames został Joe Rickard, który przywitał się z fanami filmikiem w serwisie YouTube:

W swojej karierze Joe Rickard był między innymi perkusistą amerykańskiego zespołu Red, który współtworzył w latach 2009-2014 i przygotował z zespołem albumy „Innocence & Instinct”, „Until We Have Faces” i „Release the Panic”.

11 listopada światło dzienne ujrzy nowy album szwedzkiego zespołu In Flames zatytułowany „Battles”. Wydawnictwo promują dwa single – „The End” oraz opublikowany ostatnio „The Truth”:

Zanim światło dzienne ujrzy wspomniany album, grupa In Flames opublikuje koncertowe wydawnictwo zatytułowane „Sounds From The Heart Of Gothenburg”, które dostępne będzie na płytach CD, DVD, Blu-ray lub winylach i składać się będzie z dwudziestu utworów w werskach na żywo. Album trafi do sprzedaży już 23 września, a promuje go utwór „Everything’s Gone”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także