Iron Maiden na winylach

/ 30 sierpnia, 2012

Seria obejmować będzie osiem pierwszych płyt zespołu wydanych w latach 80. ubiegłego wieku, zaś wydawnictwa przybiorą ekskluzywną postać: każdy z albumów dostępny będzie jako płyta winylowa wyposażona w opakowanie z rozkładaną okładką. Zarówno płyta, jak i rozbudowana okładka zdobione będą kolorowymi ilustracjami, zaś znajdujące się na winylu nagrania zostały odzyskane z oryginalnych taśm-matek. Pierwsze wydawnictwa z tej serii ukażą się już w październiku 2012 roku.

Albumy będą ukazywać się kolejności chronologicznej od października 2012 roku do lutego 2013 roku 15 października 2012 roku na rynku ukażą się płyty Iron Maiden i Killers, zaś od listopada w sprzedaży dostępne będą również albumy The Number Of The Beast i Piece Of Mind.

Na dobry początek nowego roku, w styczniu ukażą się albumy Powerslave oraz Live After Death, zaś zamykające serię płyty Somewhere In Time i Seventh Son Of A Seventh Son dostępne będą od lutego 2013 roku.

Limitowana seria wznowień albumów grupy w ekskluzywnej wersji winylowej ukaże się na rynku z okazji trwającej obecnie trasy koncertowej Iron Maiden zatytułowanej Maiden England.

mk

KOMENTARZE

Przeczytaj także