Iron Maiden w Polsce – oficjalne potwierdzenie koncertu

/ 26 października, 2015

Tak jak pisaliśmy w ostatnią sobotę, legendarny Iron Maiden zagra w Polsce. Zespół będzie promował podwójny album studyjny „The Book of Souls”, który zadebiutował na pierwszych miejscach list sprzedaży w Polsce i w wielu innych krajach świata. Iron Maiden pojawi się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu 3 lipca 2016 roku.

Bilety trafią do sprzedaży 30 października o godzinie 10:00. Jak zwykle, dla członków Fan Clubu Iron Maiden przygotowana została przedsprzedaż. Wejściówki będą dostępne w cenach od 199 do 379 złotych w zależności od sektora.

Zespół potwierdza przyjazd do Polski na swoim Facebooku:

Maiden will play at Wroclaw Stadium on July 3rd.Tickets go onsale October 30th with our fanclub presale taking place on Wednesday 28th.

Posted by Iron Maiden on 26 październik 2015

Na temat koncertu w Polsce wypowiedział się Bruce Dickinson:

Nie możemy się doczekać, aby wrócić na trasę. Maiden żyją koncertowaniem, spotkaniem z naszymi fanami, koncerty to jest to, co lubimy najbardziej. Kiedy rozpoczniemy trasę, w USA pod koniec lutego będzie to już 19 miesięcy od naszego ostatniego koncertu, na Sonisphere w Wielkiej Brytanii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani. To będzie wspaniałe uczucie wrócić na scenę szczególnie, że nie graliśmy we Wrocławiu od 2003 roku, więc bardzo chcemy zobaczyć naszych fanów tutaj raz jeszcze!

Przypominamy, że jako support na trasie „The Book Of Souls” wystąpi grupa The Raven Age.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także