Iron Maiden: na łódzki koncert czekają nawet włodarze miasta

/ 3 lipca, 2013
 
Polscy fani Iron Maiden szykują się do dwóch występów swoich idoli w naszym kraju. Dziś Brytyjczycy wystąpią w Łodzi (Atlas Arena), a jutro w Gdańsku (Ergo Arena). Okazuje się, że wśród miłośników twórczości Iron Maiden są nawet włodarze miasta Łódź. 
 
Hanna Zdanowska, prezydent miasta Łodzi, zamieściła na swoim profilu w serwisie społecznościowym Facebook następujący wpis dotyczący koncertu Iron Maiden:
 
 
Dziś w Atlas Arenie zagra Iron Maiden! Dla głodnych wspomnień – film z trasy koncertowej w 1984 roku. Od 10 minuty – Łódź:) Bo w Łodzi dziś znów będzie głośno! Życzę Wam doskonałej zabawy na koncercie. 
 
 
Pod wpisem pani prezydent zamieściła link do następującego filmu w serwisie YouTube:
 
 
Prezydent miasta Łodzi nie pojawi się jednak dziś w Atlas Arenie. Na pytanie jednego z internautów, dotyczące jej obecności na występie Iron Maiden, Zdanowska odpowiedziała:
 
 
Bardzo bym chciała, ale jest Sesja Rady Miejskiej
 
 
Należy docenić, że włodarze Łodzi wspominają tak istotne wydarzenia dla fanów muzyki gitarowej w naszym kraju. Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, na razie nie wspomniał na Facebooku o koncercie Iron Maiden. Czyżby się na niego nie wybierał?
 
Z okazji nadchodzących występów Brytyjczyków przygotowaliśmy dla Was zestawienie najpopularniejszych tematów dotyczących Iron Maiden z ostatnich miesięcy. Ponadto zapraszamy do oglądania naszej galerii z najciekawszymi inkarnacjami Eddiego, maskotki tej legendarnej grupy. 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także