Jack White headlinerem Open'er Festival 2014

/ 2 kwietnia, 2014

Skład tegorocznej imprezy z cyklu Open'er został ponownie poszerzony. Od kilku dni organizator informował, że ogłosi kolejną wielką gwiazdę – headlinera festiwalu. Słowa dotrzymał i dziś po godzinie 19 obwieścił, że na Lotnisku Gdynia-Kosakowo fani będą mogli usłyszeć samego Jacka White'a. Muzyk pojawi się na scenie trzeciego dnia imprezy, czyli 4 lipca

Oznacza to, że słynny muzyk dołączył do wcześniej ogłoszonych: Pearl Jam, Phoenix, The Black Keys, Interpol, czy Foals. Informacje na temat cen biletów TUTAJ.

Jack White to prawdziwa instytucja na światowej scenie muzycznej. Był liderem jednego z najważniejszych rockowych zespołów ostatnich dwóch dekad. Nigdy nie podpisał się pod złą płytą – zarówno jako jej autor jak i producent. Nagrał utwór do "Bonda". Przyjaźni się z The Rolling Stones i Neilem Youngiem. Szefuje wytwórni, dla której nagrywają tak różni artyści jak Beck, Tom Jones a nawet popularny komik Conan O’Brien. Zakochany w płytach winylowych. Jest geniuszem rocka. Ale przede wszystkim – o czym mieliśmy okazję się kilka razy przekonać osobiście – to absolutnie czarujący człowiek.

W Polsce Jack White będzie promował swoją nową solową płytę, którą planuje wydać na początku czerwca. Wczoraj opublikowaliśmy pierwszy utwór promujący wydawnictwo pt. "Lazaretto". Więcej TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także