Jack White i Robert Plant zagrają razem?

/ 27 czerwca, 2014

Jeden z najważniejszych brytyjskich festiwali muzycznych – Glastonbury – który odbywa się już od dwóch dni (a potrwa do niedzieli) przyciągnął ponad 130 tysięcy osób i wielu znakomitych wykonawców. Wiele mówi się o występie Metalliki, ale przecież gwiazdami są między innymi Imagine Dragons, Interpol, The Black Keys, Arcade Fire, Robert Plant czy Jack White. Tych dwóch ostatnich muzyków pojawi się na scenie w sobotę, jeden po drugim.

Przypadek? Niekoniecznie. Tłumaczy Emily Eavis:

To był bardzo ekscytujący moment, gdy zdecydowaliśmy się ustawić ich jeden po drugim. Nie sądzę, żeby zagrali coś wspólnie – ale nigdy nic nie wiadomo.

Ciekawy pomysł, szczególnie, że dwaj tak znakomici muzycy mogą jednak zdecydować się na wspólne pojawienie się na scenie. Wszystko jednak wyjaśni się już jutro około godziny 19:30, gdy będzie następowała zmiana – ze sceny będzie schodził Robert Plant, a wchodził na nią będzie Jack White.

Jack White niedawno opublikował swój nowy solowy album zatytułowany "Lazaretto", natomiast Robert Plant singlem zapowiedział swoje kolejne wydawnictwo.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także