Jack White ma zakaz zbliżania się do byłej żony

/ 2 sierpnia, 2013

Trwa walka między Jackiem Whitem i jego byłą żoną – modelką i piosenkarką – Karen Elson. W coraz brzydszy sposób walczą oni o prawo do opieki nad dwojgiem dzieci. Niedawno odbył się proces w Nashville, po którym sędzia nałożył na White'a środek zapobiegawczy w postaci zakazu zbliżania się. Sąd zezwolił jednak, żeby muzyk spotykał się ze swoimi dziećmi w terminach ustalonych podczas rozwodu. Przypomnijmy, że para rozeszła się w 2011 roku.

Elson, która jest prawną opiekunką dzieci, zeznawała, że White nie nadaje się na ojca. Jak twierdzi, nie chciał on skorzystać z poradnictwa rodzinnego, ponadto ma gwałtowny charakter. Pojawiły się również zarzuty o nękanie. Była żona muzyka twierdzi, że "obawia się o bezpieczeństwo swoje i dzieci".

Owo nękanie miało dotyczyć nielegalnych kontaktów White'a z dziećmi (poza wyznaczonymi terminami), podczas których miał on zachowywać się niewłaściwie i agresywnie. Muzyk również został oskarżony o zastraszanie swojej żony podczas licznych rozmów telefonicznych. White ma zostać poddany ocenie psychologicznej.

Elson i White spotkają się ponownie w sądzie 29 sierpnia. Wtedy zapadnie wyrok dotyczący opieki nad dziećmi. Na razie muzyk może widywać się z nimi w określonych wcześniej dniach, natomiast z byłą żoną oficjalnie może kontaktować się tylko i wyłączne drogą elektroniczną.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także