Jared Leto (30 Sceonds to Mars) staje w obronie Miley Cyrus

/ 29 sierpnia, 2013

Tegoroczna ceremonia rozdania nagród MTV Video Music Awards jest komentowana tylko i wyłącznie z jednego powodu – występu 20-letniej Miley Cyrus. Młoda piosenkarka wiła się na scenie w bardzo kusym stroju, co wywołało lawinę krytyki.

Całego zamieszania nie rozumie jednak Jared Leto, wokalista zespołu 30 Seconds to Mars:

Ciekawie wygląda, jak bardzo ludzie są tym [występem Miley Cyrus – przyp. red.] zszokowani. Ale gdyby mogli zobaczyć, jakie wariactwa wyprawiają ich dzieci, albo w co się ubierają. Albo tylko zerknąć na gry komputerowe, w które grają. To są prawdopodobnie bardziej szokujące rzeczy obecnie.

Gdy my byliśmy młodzi, Madonna pojawiała się na scenie w kusej sukience. Można się oswoić z tym, co teraz oglądamy, nie?

Jeśli ktoś nie wie, o co chodzi w całym zamieszaniu, najlepiej zobaczyć kontrowersyjny fragment MTV Video Music Awards z Miley Cyrus w roli głównej:

Zespół 30 Seconds to Mars niedawno opublikował teledysk przygotowany do singla "Do or Die", który pochodzi z ostatniego albumu formacji zatytułowanego "Love Lust Faith + Dreams". Wcześniej mieliśmy natomiast okazję do obejrzenia innego wideoklipu:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także