Jarocin Festiwal 2014: znamy datę imprezy

/ 10 lutego, 2014

Agencja Go Ahead z poinformowała, że znana jest już data kolejnej edycji Jarocin Festiwalu. W tym roku Festiwal odbędzie się w dniach 18-20 lipca. Wkrótce ogłoszeni zostaną pierwsi artyści, których występy będzie można zobaczyć podczas imprezy.

W ciągu najbliższych tygodni wystartuje także konkurs młodych zespołów, które zaprezentują się publiczności na scenie Jarocińskiego Ośrodka Kultury (17 lipca) oraz na drugiej festiwalowej scenie. Zwycięzcy konkursu Hortex Rytmy Młodych wystąpią ostatniego dnia na dużej scenie.

Karnety i bilety jednodniowe na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży i dostępne są na stronach www.go-ahead.plwww.ebilet.plwww.eventim.plwww.ticketpro.pl, a także w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Wkrótce pojawią się również wejściówki kolekcjonerskie w punktach stacjonarnych w Poznaniu (CIM, Rock Long Luck, Gazeta Cafe, Carton Shop) oraz w Jarocinie (JOK). Karnety kosztować będą 140 zł do 30 czerwca oraz 150 zł od 1 lipca. Bilety jednodniowe kosztować będą 90 zł do 30 czerwca oraz 100 zł od 1 lipca.

W ubiegłym roku na jarocińskiej scenie zaprezentowały się takie zespoły jak Misfits, Soulfly, Hunter, The Menzingers, Mela Koteluk, Maria Peszek czy Hey. Impreza odbyła się między 19 a 21 lipca. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także