Jarocin Festiwal 2016 z kolejnymi artystami

/ 31 maja, 2016

Drivealone i Katarzyna Nosowska w projekcie Nowsza Aleksandria, maltańska gwiazda rocka – zespół Red Electrick oraz ubiegłoroczny laureat przeglądu młodych kapel – formacja Blue Deep Shorts to kolejni wykonawcy, którzy dołączają do składu Jarocin Festiwal 2016.

Po trzydziestu latach od premiery płyty „Nowa Aleksandria”, ikoniczne nagrania legendarnej grupy Siekiera widzom festiwalu w Jarocinie przypomni Drivealone, czyli poznański multiinstrumentalista, producent i kompozytor Piotr Maciejewski w towarzystwie skompletowanych na to wydarzenie muzyków oraz specjalnie zaproszonych wokalistów na czele z Katarzyną Nosowską. 

Na scenie Jarocin Festiwal 2016 zobaczymy również maltańską gwiazdę rocka, zespół Red Electrick. Znani z niezwykle energetycznych i dynamicznych występów na żywo Maltańczycy wystąpią w naszym kraju po raz pierwszy.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 7–9 lipca. Wcześniej ogłoszono między innymi takie zespoły, jak: SlayerThe ProdigyFive Finger Death Punch, D.O.A., Hunter, TSA, Luxtorpeda, Koniec ŚwiataKabanos i Sweet Noise.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także