Jedna z gwiazd odwołuje występ na Capital of Rock 2016

/ 24 sierpnia, 2016

Grupa Bullet For My Valentine napisała na swoim Facebooku, że nie będzie mogła zagrać zapowiedzianego już wiele miesięcy temu koncertu we Wrocławiu na imprezie Capital Of Rock. Tak tę decyzję argumentowali muzycy z brytyjskiego zespołu:

Do naszych fanów w Polsce,

W miniony weekend graliśmy koncert na corocznej imprezie z cyklu Summer Sonic Festival w Japonii. Mieliśmy wylecieć do domu w poniedziałek rano, ale nadal tkwimy w Japonii, a wszystko z powodu problemów spowodowanych przez tajfun Mindulle. Na razie nie wiemy, kiedy będziemy mogli wrócić do domu, ale przekazano nam informację, że najwcześniej w czwartek. Z tego powodu zostaliśmy zmuszeni do podjęcia trudnej decyzji o odwołaniu naszego występu w Polsce na Capital of Rock.

Przyjmijcie naszego przeprosimy i zrozumcie, że nie mamy kontroli nad zaistniałą sytuacją. Zrobimy co w naszej mocy, żeby wynagrodzić to polskim fanom w najbliższej przyszłości.

Wygląda więc na to, że 27 sierpnia we Wrocławiu pojawią się Rammstein, Limp Bizkit oraz polska grupa OCN. Plakat promujący imprezę nie jest już niestety aktualny…

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także