Jeff Hanneman nie żyje

/ 3 maja, 2013

Kilkanaście minut temu na oficjalnym profilu zespołu Slayer w serwisie społecznościowymi Facebook pojawiło się oświadczenie o następującej treści:

– Slayer jest zdruzgotany informując, że przyjaciel z zespołu i brat Jeff Hanneman, odszedł o 11 rano [czasu amerykańskiego – przyp. red.] w pobliżu swojego domu w Południowej Kalifornii. Hanneman był w pobliskim szpitalu z powodu niewydolności wątroby. Pozostawił swoją żonę Kathy, siostrę Kathy oraz braci Michaela i Larry’ego, którym będzie go brakowało. Nasz Brat Jeff Hanneman, Niech Spoczywa w Pokoju (1964-2013).

Muzyk w 2011 roku został ugryziony przez pająka, co spowodowało martwicze zapalenia powięzi. Przechodził rehabilitację. Z powodu ugryzienia, u muzyka wykryto bakterię necrotizing fasciitis. To odmiana paciorkowca, nazywana często "mięsożerną bakterią". Choroba ta charakteryzuje się "pożeraniem" kolejnych narządów, prowadząc do zupełnego spustoszenia organizmu. Z tego powodu Hanneman nie grał ostatnio z zespołem Slayer, zastępował go Gary Holt.

Kondolencje płynęły i nadal płyną z całego świata (więcej TUTAJ).

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także