Joe Cocker: cały koncert w polskiej telewizji

/ 21 listopada, 2013

W październiku Joe Cocker wydał swoje pierwsze koncertowe DVD pt. "Fire It Up – Live" (ukazało się także na nośnikach Blu-Ray i w postaci 2 płyt CD Audio). Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji widzieć Cockera w życiowej formie podczas występu w Kolonii, gdzie nagrano wspomniane DVD, mamy dobrą wiadomość: koncert ten w całości wyemitowany zostanie już w najbliższy weekend w telewizyjnej Dwójce.

Hity ze wszystkich etapów kariery Cockera – od "With A Little Help Of My Friends" i "You Can Leave Your Hat On", przez "Unchain My Heart", "Summer In the City" i "N'oubliez Jamais" po "Hard Knocks" i "Fire It Up" obejrzeć i usłyszeć będzie dokładnie od północy z soboty na niedzielę.

Przypomnijmy, że 70-letni Joe Cocker ponownie święci największe triumfy w dotychczasowej pracy artystycznej – jego ostatnie płyty "Hard Knocks" i "Fire it Up" osięgnęły w Polsce status Złotych Płyt, a koncert w maju tego roku w warszawskiej Sali Kongresowej wyprzedał się na pniu. Aktualnie artysta odpoczywa po długiej i wyczerpującej trasie koncertowej, której efektem jest m.in. wspomniane DVD – pierwsze od 20 lat koncertowe wydawnictwo Joe Cockera.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także