Joey Jordison i jego Vimic z kolejnym klipem

/ 3 czerwca, 2016

Joey Jordison, który od dłuższego czasu nie jest już perkusistą zespołu Slipknot, postanowił ponownie spróbować swoich sił jako lider nowego zespołu, który nazwał Vimic. Grupa zakończyła już pracę nad debiutanckim albumem, który zatytułowany został „Open Your Omen”.

Album promują utwory „Simple Skeleton”, „She Sees Everything” oraz „My Fate”, do którego przygotowano oficjalny teledysk:

Zespół współtworzą wokalista Kalen Chase Musmecci, który współpracował z grupą Korn, a poza nim w skład wchodzą byli współpracownicy Jordisona ze Scar the Martyr, czyli Jed SimonKyle Konkiel i Matthew Tarach. Album „Open Your Omen” pojawi się w tym roku nakładem Roadrunner Records.

 

Warto wspomnieć, że Joey Jordison udziela się aktywnie w jeszcze jednym zespole – supergrupie Sinsaenum, w której skład wchodzą ponadto: Jordison jest współtwórcą supergrupy o nazwie Sinsaenum. Poza perkusistą w skład zespołu wchodzą: Frédéric Leclercq (DragonForce), Heimoth (Seth), Attila Csihar (m.in. Mayhem) oraz Sean Zatorsky (m.in. Chimaira). Debiutancki album zapowiada singiel „Army of Chaos”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także