Joey Jordison wyrzucił wokalistę z zespołu

/ 14 kwietnia, 2014

Nowy muzyczny projekt perkusisty znanego przede wszystkim z zespołu Slipknot Joeya Jordisona – jest w niewielkich personalnych tarapatach. Z grupy wyrzucony został dotychczasowy wokalista, Henry Derek Bonner. O tej niełatwej decyzji zespół poinformował za pośrednictwem konta w serwisie Facebook.

Mogliśmy tam przeczytać między innymi:

Aby w kwestii spraw związanych ze Scar the Martyr wszystko było jasne – zespół pożegnał się z dotychczasowym wokalistą, Henrym. Nie odwrotnie. Musieliśmy ostatnio bardzo dokładnie przyjrzeć się temu, jak wygląda nasz rozwój i z powodu twórczych oraz osobistych różnic zdecydowaliśmy się kontynuować naszą pracę bez Henry'ego.

Zespół bardzo wyraźnie zaznaczył, że wokalista został usunięty, a nie sam odszedł z grupy. Stało się tak, ponieważ sam zainteresowany niewiele wcześniej mówił:

Oficjalnie rozstaję się z zespołem Scar the Martyr z powodu różnić osobistych, metod zarządzania i kwestii czysto biznesowych, których nie mogłem zignorować. Dałem im lata mojego życia i nadszedł czas, żeby iść dalej. Wielkie podziękowania dla fanów i przyjaciół, którzy mnie wspierają.

Zespół Scar the Martyr ma na swoim koncie jeden album, który został opublikowany w 2013 roku. Liderem zespołu jest Joey Jordison, który obecnie skupia się tylko i wyłącznie na tym jednym projektem. Przypomnijmy, że od zeszłego roku nie jest już perkusistą grupy Slipknot.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także