Johnny Depp i Alice Cooper!

/ 29 sierpnia, 2011

Długo oczekiwana płyta będzie kontynuacją wydanego w 1975 r. klasycznego już dziś albumu "Welcome To My Nightmare". Kontrowersyjna płyta potwierdziła wtedy status Coopera jako największego wizjonera rock'n'rolla, którego wpływy po dziś dzień widoczne są nie tylko w muzyce rockowej i metalowej czy nawet popowej, ale też w teatrze, filmie i telewizji. Za swoje zasługi artysta zresztą niedawno został uhonorowany w słynnym Rock'n'roll Hall of Fame.

Po prawie 35 latach od pamiętnej premiery Alice Cooper po raz kolejny połączył siły z dawnym współpracownikiem Bobem Ezrinem, by nagrać "Welcome 2 My Nightmare".


Album promuje nagranie adekwatnie zatytułowane "I'll Bite Your Face Off". Materiał będzie można usłyszeć podczas jesiennej trasy koncertowej. Próbkę swoich możliwości Alice Cooper zaprezentował niedawno podczas wyjątkowego koncertu klubie 100 w Londynie, gdzie na scenie gościnnie pojawił się sam Johnny Depp!

W teledysku wykorzystano kilka ujęć właśnie z tego występu oraz z Download Festiwal.

 

W październiku i listopadzie odbędzie się europejskie tournee Alice Coopera. Zagra m.in. we Francji, Niemczech, Austrii czy Wielkiej Brytanii.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także