Jointy Jimiego Hendrixa już wkrótce w sprzedaży

/ 10 grudnia, 2015

Produkty z wizerunkiem słynnego gitarzysty trafią do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych dzięki porozumieniu dwóch firm: producenta z Nevady oraz dystrybutora Purple Haze z Kalifornii. Dyrektor generalny tej drugiej, Andrew Pitsicalis, nie kryje radości:

Podpisaliśmy umowę z najlepszym w swojej klasie przedsiębiorstwem, które ma prawo do produkcji, uprawy i dystrybucji marihuany w celach medycznych i rekreacyjnych w całym kraju. (…) California Finest to szanowany dystrybutor z poważnymi powiązaniami z branżą muzyczną.

Dlaczego ich produkty będzie promował właśnie Jimi Hendrix? Nie chodzi oczywiście tylko o zamiłowania muzyka do używek. Okazuje się, że założycielem Purple Haze jest jego młodszy brat Leon Hendrix, który w sprytny sposób postanowił przypomnieć o zmarłym 45 lat temu gitarzyście i wykorzystać jego wizerunek w innych niż muzyczne celach.

Kolekcja Jimi’s Cannabis zawierać będzie kilka gatunków roślin, koncentraty i akcesoria. Wszystko w przyjemnej graficznej oprawie z wizerunkiem mistrza gitary.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także