Jon Lord (Deep Purple) z piątym memoriałem

/ 20 września, 2016

Ze „świętej trójcy” klawiszowców lat 70. został już tylko Rick Wakeman. W marcu 2016 pożegnaliśmy Keitha Emersona. Jon Lord odszedł w 2012 roku. To właśnie jemu poświęcony jest już piąty koncert z cyklu „Tribute to Deep Purple & more”.

W tym roku ponownie czeka nas solidna, ponad 3-godzinna dawka hard rocka w wybornym wydaniu. Klub Proxima odwiedzą dobrzy znajomi: Grzegorz Kupczyk, Piotr Brzychcy i Ritchie Palczewski, ale także Wojtek Cugowski oraz wspaniałe, rockowe gardła w postaci Tomka Struszczyka (Turbo) i Łukasza Drapały (Chemia). Nie zabraknie progresywnego posmaku w postaci Bartka Kossowicza (Quidam). Zapowiedzieli się także Sierściu z 4 Szmerów, a także Anja Orthodox (Closterkeller) i Michał Łapaj (Riverside).

Gospodarzem będzie grupa Made in Warsaw, dowodzona przez klawiszowca Łukasza Jakubowicza (m.in. Ania Rusowicz, Panteon, Hippocampus). W składzie występują również: Robert „Kazon” Kazanowski z czołowego metalowego zespołu młodego pokolenia, Night Mistress, Darek Goc (Lorien), Błażej Grygiel (Hellectrecity) oraz Szymon Pawlak (Hippocampus)

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także