Jonathan Davis (Korn): Jestem zbyt miły

/ 27 lipca, 2016

Nowy studyjny album  grupy Korn, „The Serenity of Suffering”, trafi do sklepów 21 października 2016 roku. Kilka dni temu poznaliśmy pierwszy utwór z tego wydawnictwa ­– „Rotting in Vain”. Wokalista Jonathan Davis zdradził magazynowi „Rolling Stone”, co go zainspirowało do napisania tego tekstu. Po prostu często jest… zbyt miły dla innych.

To kawałek o radzeniu sobie z ludźmi i ich bzdurami – całym tym bólu i wszystkim z tym związanym. Robisz to bez powodu, ponieważ nigdy nie będzie lepiej. Wiele miałem takich chwil w swoim życiu. Mam problem – jestem zbyt miłym facetem i wciąż pozwalam ludziom mnie ranić.

Widzieliście już teledysk do „Rotting in Vain”? Wsłuchajcie się przy okazji uważnie w tekst.

Gitarzyście Brianowi „Headowi” Welchowi efekt końcowy bardzo się podoba, ale przyznał, że zespół nie wiedział podczas kręcenia tego wideo, co reżyser Dean Karr chciał uzyskać.

Nie wiem, co tam robiłem. Wiem, że to sztuka i wiem, że szalony umysł Dean złożył razem coś wspaniałego. Nie rozumiem tego, ale jestem fanem jego twórczości.

Jeśli chodzi o nową płytę grupy Korn, wiemy ponadto, że gościnnie zaśpiewa na niej wokalista Slipknota. Corey Taylor wykona utwór „A Different World”. Więcej szczegółów dotyczących „The Serenity of Suffering” znajdziecie pod ostatnim linkiem.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także