Jorn pozdrawia polskich fanów

/ 16 listopada, 2012

O Jornie Lande mówi się, że to facet, który połknął Coverdal'e i Dio. Rzeczywiście, jego głos to jeden z najlepszych wokali w świecie metalu, a w prasie czytamy: …raz usłyszany kompletnie pochłania myśli i przejmuje władzę nad naszymi emocjami. Normą dla albumów Jorna są także genialne gitary, które doskonale komponują się z głosem o sile huraganu. Fani prawdziwego, starego grania nie mogą przegapić tych koncertów. Sam Jorn Lande nie może się doczekać występów w Polsce. Z tej okazji, pracując w studio postanowił osobiście zaprosić polskich fanów na swoje koncerty. Specjalne pozdrowienia można obejrzeć w tym miejscu.

Każdy, kto choć raz miał okazję zobaczyć Lande na żywo wie, że to klasa sama w sobie. Legendarny wokalista ma na swoim koncie ponad trzydzieści albumów z różnymi projektami, ostatnim jest wydany pod sztandarem Jorn, album Bring Heavy Rock To The Land. Klip do singlowego numeru można podejrzeć w tym miejscu. Jorna Lande pamiętamy także jako frontmana niemieckiego zespołu Masterplan, który odniósł wielki sukces na całym świecie. The Duke, The Gathering i Live In America to tylko kilka z najbardziej znanych albumów wydanych w czasie jego trzydziestoletniej kariery. W 2008 roku Lande wziął udział w spektakularnym projekcie "Avantasia" Tobiasa Sammeta u boku miedzy innymi Alice'a Coopera, Erica Singera z grupy Kiss i Rudolpha Schenkera ze Scorpions.
 
Przypomnijmy, że Jornowi na trasie towarzyszy norweski zespół Teodor Tuff, a w Warszawie gościem specjalnym będzie polska formacja Hellectricity, która miesiąc temu zadebiutowała albumem Salem Blood. Muzycy Hellectricity dobrze są znani polskiej publice, choćby ze względu na rodzime formacje, w których pojawiają się na co dzień, czyli m. in. Corruption, Lostbone, Carnal czy The Supergroup.
 

Jorn
+ Teodor Tuff
+ Hellectricity
 
26.11.2012
Warszawa, Progresja
Otwarcie bramek – 19:00
Start – 20:00
 
Bilety w cenie: 80 zł przedsprzedaż / 100 zł w dniu koncertu
 
27.11.2012
Wrocław, Od Zmierzchu Do Świtu
Otwarcie bramek – 19:00
Start – 20:00

mk

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także