Jubileuszowy koncert Anathemy

/ 29 marca, 2015

To będzie wyjątkowy wieczór w łódzkiej Wytwórni. Ciesząca się wielką popularnością w naszym kraju brytyjska Anathema wraca na specjalny koncert. Dla wielu miłośników i fanów twórczości liverpoolczyków będzie to okazja do sentymentalnej podróży. Z okazji 25. rocznicy powstania zespołu Anathema w kwietniu zagra serię kilku koncertów, podczas których na estradzie pojawią się byli muzycy zespołu: Duncan Patterson oraz Darren White.

Rok 2012 był dla zespołu przełomowy: na rynku pojawił się nowy studyjny album zespołu – "Weather Systems". Album spotkał się z niezwykle gorącym przyjęciem ze strony fanów, a towarzyszyła mu bardzo długa trasa koncertowa promująca wydawnictwo. Muzycy po raz kolejny zaprezentowali się przed polską, żywiołowo reagującą publicznością. Znakomitym podsumowaniem trasy było wydawnictwo "Universal" dla wielu dziennikarzy jedno z najlepszych wydawnictw koncertowych dekady. W czerwcu 2014r. Anathema wydała kolejny album "Distant Satellites". Muzycy postanowili wzbogacić je o nowe elementy, m.in. elektroniczne, w zaskakującym utworze tytułowym. Po raz kolejny Anathema wyruszyła w  trasę koncertową, która jak zwykle nie ominęła naszego kraju.

9 kwietnia klub Wytwórnia zaprasza na sentymentalną podróż do muzycznego świata Anathemy. Ten wyjątkowy koncert w Łodzi na pewno dostarczy wielu wzruszeń i emocji.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także