Jubileuszowy międzynarodowy zlot fanów TSA

/ 11 marca, 2015

Jubileusz rozpocznie się od spotkania fanów w najbardziej klimatycznym rockowo klubie Łodzi. Już wiadomo, że przyjedzie wielu fanów TSA z zagranicy. Klub na ten dzień przeobrazi się w "piwnicę fana TSA". W jaki sposób? Aby to zobaczyć trzeba przyjechać!

W programie zlotu: spotkanie z niezwykłymi gośćmi, najważniejsze wydarzenia z historii funclubu w dużej pigułce, dla każdego uczestnika specjalne wydanie Fanzinu FC TSA "Alien", konkursy z atrakcyjnymi, niepowtarzalnymi nagrodami, prezentacje multimedialne, unikatowe nagrania wideo, galeria pamiątek, nowe gadżety FC, będą też niespodzianki. W planach są także: spotkanie z muzykami TSA, pamiątkowe zdjęcie uczestników oraz zapisy na pamiątkowe, numerowane wydawnictwo multimedialne FC. Dla uczestników czynny będzie bar z polskim jadłem.

Po zlocie uczestnicy wspólnie przejdą ulicami Łodzi na koncert TSA [BEDROOM CLUB (d. Funaberia 2/Teatr Rozmaitości), UL. MONIUSZKI 4a, GODZ. 18.00].

Podczas koncertu zaplanowano niespodzianki dla TSA. Po koncercie posiadacze wejściówek wspólnie przejdą ulicami Łodzi ponownie do Klubu Stereo Krogs, gdzie odbędzie się Afterparty.

Więcej na temat akcji TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także