Judas Priest na koncercie w Polsce

/ 1 października, 2014

Judas Priestprawdziwi mistrzowie heavy metalu w przyszłym roku w Polsce. Muzycy pojawią się w łódzkiej Atlas Arenie dokładnie 27 czerwca 2015 roku. Organizator, agencja Live Nation, ogłosiła już szczegółowe informacje dotyczące biletów na to wielkie wydarzenie (więcej TUTAJ).

Istnieje tylko  kilka zespołów heavy metalowych, którym udało się osiągnąć tak wielki sukces jak Judas Priest podczas swojej prawie 40 letniej kariery. Ich obecność w muzyce i wpływ na nią pozostaje na rekordowo wysokim poziomie, o czym świadczy "Nostradamus", prawdopodobnie najlepszy album w ich karierze, oraz nagroda Grammy za "Best Metal Performance”. Judas Priest od lat grają dla milionów fanów na całym świecie, a dodatkowo wydali właśnie swój 17 album "Redeemer  of Souls" (Epic Records).

W 2014 roku  klasyczny "Redeemer of Souls" zadebiutował na liście Billboard 200 na #6 – najwyższym w Stanach w całej karierze zespołu (album trafił także do TOP 10 na listach na całym świecie). Sukces albumu niewątpliwie wzmocnił Judas Priest, o czym świadczy blisko dwu miesięczna trasa koncertowa w USA i na całym świecie.

Rob Halford dotrzymał danego na naszych łamach słowa i ponownie pojawi się w PolsceI

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także