Judas Priest: paczka singli opóźniona

/ 19 sierpnia, 2011

Paczka o nazwie „Single Cuts”, która miała zawierać wszystkie single wydane przez brytyjskich mistrzów heavy metalu – Judas Priest – miała zostać wydana 25 sierpnia. Z przyczyn technicznych jej publikacja musiała zostać przesunięta na 10 września. Zespół bardzo przeprosił za zamieszanie wszystkich oczekujących na to wydawnictwo i w zadośćuczynieniu, do każdej paczki zostaną nieodpłatnie dodane specjalne magnesy Judas Priest (o wartości 15 funtów).

„Single Cuts” ma zawierać 52 utwory na 20 płytach CD. Każda ma być dokładnie opisana, w zestawie będą również zdjęcia i ciekawostki. Z pewnością jest to gratka dla wszystkich fanów muzyki metalowej. Nadal można składać zamówienia na tej stronie. Zestaw kosztuje ponad 340 złotych (123$).

Jak zapowiada wydawnictwo współpracujące z Judas Priest, wydany zostanie również specjalny box zawierający wszystkie albumy studyjne, jakie dotychczas wydała brytyjska legenda. Wszystkie oczywiście zremasterowane. Nie wiadomo jednak, kiedy taka paczka może się pojawić.

 

redakcja

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także