Już w tym tygodniu Metal Hammer Festival 2015

/ 22 czerwca, 2015

To już ostatnie chwile, żeby kupić bilety na zbliżający się wielkimi krokami Metal Hammer Festival 2015. Warto się zdecydować, ponieważ w tym roku w katowickim Spodku pojawi się wiele progresywnych znakomitości z Dream Theater na czele. Ponadto w skład imprezy wchodzą między innymi EvergreyOne i Tides From Nebula.

Warto wybrać się do Katowic również z okazji występu grupy Riverside, która właśnie skończyła nagrywać nowy album i podczas koncertu, który odbędzie się 27 czerwca, bez wątpienia zaprezentuje trochę premierowego materiału. 

Number 6, Ladies and Gents. Probably the most … album we ever made 🙂

Posted by Riverside on 21 czerwca 2015

Na koncert w Polsce cieszą się muzycy z Dream Theater, którzy niezwykle sobie cenią fanów nad Wisłą, o czym wspominał James LaBrie:

Gdy gramy koncert w Polsce, bez względu na to, w jakim mieście się odbywa, odczuwamy niewiarygodny entuzjazm. W tym kraju publiczność genialnie z nami współpracuje. Wystarczy rzucić hasło, a ona śpiewa, wznosi ręce lub pięści w górę i jest przy tym wszystkim bardzo głośna.

Bilety na Metal Hammer Festival, Seven Festival, koncerty Deep Purple, Europe i Machine Head można znaleźć w serwisie Tikeria.pl!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także