Już wkrótce nowa płyta Scorpions

/ 6 lutego, 2015

Album ma trafić do sklepów już 24 lutego. Płyta dostępna będzie na nośniku CD, winylu oraz w specjalnym boxie kolekcjonerskim zawierającym CD w wersji deluxe (dodatkowe 4 utwory), audiobook z wywiadem, winyl, T-shirt, plakat oraz USB zawierający podstawową wersję płyty.

Najnowsza produkcja Scorpions zawiera 12 utworów i jest odzwierciedleniem wszystkich najlepszych cech niemieckiej formacji.

Krążek powstał z okazji 50-lecia zespołu i jest muzycznym podsumowaniem historii i filozofii reprezentowanej przez Scorpions przez pół weku. Promuje go utwór "We Built This House", który ma dużą szansę, by zostać przebojem najbliższej trasy koncertowej. Przypomnijmy, że jednym z jej pierwszych przystanków będzie łódzka Atlas Arena. Ten koncert odbędzie się już 9 maja.

Ostatecznie, to właśnie ten utwór odzwierciedla naszą historię. Od pierwszych wspólnych dni w Hanowerze, pierwszych koncertów za granicą aż po dzień dzisiejszy – cegła po cegle, mozolnie i wytrwale budowaliśmy dom, który nazywa się Scorpions. Przetrwaliśmy gwałtowne burze, ale dom wszystko wytrzymał. Okazał się odporny i trwały. Wznoszenie go dało nam dużo radości – z muzyki, ze zdobywanych po dziś dzień doświadczeń, wdzięczność za wsparcie fanów. Ciężko pracowaliśmy, aby urzeczywistnić nasze marzenie. Jesteśmy zarazem wdzięczni, że nadal możemy je przeżywać – mówi o tym utworze wokalista Klaus Meine.

Warto przypomnieć, że cały czas można nabywać bilety na koncert z okazji 50-lecia zespołu. Wejściówki na show w Atlas Arenie dostępne są w internecie.

Tracklista "Return To Forever":

01. Going Out with a Bang
02. We Built This House
03. Rock My Car
04. House of Cards
05. All for One
06. Rock ‘N’ Roll Band
07. Catch Your Luck and Play
08. Rollin’ Home
09. Hard Rockin’ the Place
10. Eye of the Storm
11. The Scratch
12. Gypsy Life
13. The World We Used to Know (edycja deluxe box)
14. Dancing with the Moonlight (edycja deluxe box)
15. When the Truth Is a Lie (edycja deluxe box)
16. Who We Are (edycja deluxe box)

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także