Kazik Staszewski o nowej płycie Kultu

/ 12 września, 2016

Kazik Staszewski był jednym z muzyków, który na łamach jubileuszowego „Teraz Rocka” powspominał minione 25 lat. Nasi redaktorzy nie byliby jednak sobą, gdyby nie zapytali muzyków, jakie ci mają plany na przyszłe miesiące.

Okazuje się, że Kazik nie tylko cieszy się dobrym zdrowiem, ale również kończy pracę nad nowym albumem zespołu Kult:

Powinniście wspomnieć, że mam się dobrze. Zdrowie mi nie szwankuje. No i żeby wszyscy oczekiwali w paź­dzierniku nowej płyty Kultu, która jest już gotowa. Tylko jeszcze okładkę robimy, bo okładka jest skomplikowana. Tytuł płyty: „Wstyd”. Ułatwimy w ten sposób pracę niektórym krytykom (śmiech).

Pewne jest zatem, że następczyni płyty „Prosto” z 2013 roku będzie nosiła tytuł „Wstyd” i zostanie opublikowana już w przyszłym miesiącu. Należy w tym miejscu wspomnieć, że za kilka tygodni Kult rozpocznie obszerne tournée, podczas którego promował będzie swoje nowe wydawnictwo.

 

Wrześniowy, wyjątkowy dla nas numer „Teraz Rocka” trafił do sprzedaży 31 sierpnia. Z okazji 25-urodzin powspominaliśmy nieco wspólnie spędzone lata, a także – to właśnie dlatego Kazik opowiedział o swoich planach – przepytaliśmy polskich muzyków. Poza tym w najnowszym numerze wkładka o Nirvanie, wywiad z Titusem, recenzje i relacje. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i kiosków w całej Polsce.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także