Kilka tysięcy osób prosi o koncert Arctic Monkeys w Polsce

/ 13 marca, 2014

Akcje internetowe prowadzone w serwisach społecznościowych raz przynoszą zamierzony efekt, innym razem są ignorowane przez adresatów. Trudno powiedzieć jak będzie tym razem, ale fani zespołu Arctic Monkeys wydają się być dobrze zorganizowani. Na ten moment ponad dwa tysiące osób wsparło akcję o nazwie "Petycja o organizację w Polsce koncertu Arctic Monkeys".

Fani chcą, żeby jedna z polskich agencji artystycznych podjęła się zorganizowania takiego koncertu w Polsce. Tym razem chodzi jednak o koncert samodzielny, a nie – jak to było w ubiegłym roku – w związku z Open'er Festival. W oficjalnym liście możemy przeczytać między innymi:

W imieniu zrzeszonej grupy fanów Arctic Monkeys z polskim forum zespołu oraz stroną Arctic Monkeys Poland, kierujemy do Państwa petycję o organizację koncertu tegoż zespołu.

Po genialnym i bez wątpienia najlepszym występie tegorocznego festiwalu Heineken Open'er, który odbił się szerokim echem w polskich i zagranicznych mediach, postanowiliśmy zaproponować Państwu zorganizowanie pierwszego samodzielnego koncertu Arctic Monkeys w Polsce.

Niemal półtorej godziny festiwalowego występu minęło w mgnieniu oka, pozostawiając w rozentuzjazmowanej publiczności chęć na jeszcze więcej, i więcej… Zapewne uczestnicy tego wydarzenia jeszcze długo będą wspominać ten wieczór z ekscytacją i poczuciem udziału w czymś absolutnie wyjątkowym i niezapomnianym.

Akcja trwa już od kilku miesięcy, a potrwa – jak zapisano na wydarzeniu – do 13 grudnia tego roku. Warto przy tym nadmienić, że polskie media muzyczne coraz chętniej i częściej informują o tej inicjatywie. Na pewno dwa tysiące chętnych na koncert to liczba, która może zrobić spore wrażenie. A zainteresowanych wsparciem akcji może być znacznie więcej…

My oczywiście podpisujemy się pod petycją – wychodzimy z założenia, że im więcej koncertów znanych i cenionych wykonawców nad Wisłą, tym lepiej. Trzymamy kciuki!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także