King Diamond supportowany przez Alastor i Hellectricity

/ 25 lutego, 2013

Dokładnie 29 maja odbędzie się jedyny koncert Kinga Diamonda w Polsce. Wiadomo już, że przed słynnym muzykiem wystąpią dwa zespoły: Alastor i Hellectricity. Pierwszy to niekwestionowana legenda polskiej sceny thrash metalowej; drugi natomiast, to prężnie rozwijająca się grupa wykonująca muzykę z pogranicza metalu i rocka, która zadebiutowała w zeszłym roku.

Szczegóły:

King Diamond

+ Alastor + Hellectricity

29.05.2013
Warszawa, Hala Koło
Otwarcie bramek – 18:30
Start – 20:00

Bilety w cenie: 120zł przedsprzedaż / 140zł w dniu koncertu

Supportujący gwiazdę kultowy Alastor, który na polskiej scenie trashowej ma ugruntowaną pozycję, powrócił w listopadzie minionego roku z nową płytą, na którą kazał czekać swoim fanom 7 lat! Najświeższe wydawnictwo, zatytułowane "Out Of Anger" zostało nagrane z udziałem nowego wokalisty  Michała 'Mish' Jarskiego i zostało entuzjastycznie przyjęte zarówno przez fanów jak i krytykę. Istniejący już ponad 27 lat zespół Alastor wyrusza w marcu, na trasę promującą najnowszy album. Muzycy są w świetnej formie, a trasa będzie dobrą rozgrzewką przed majowym koncertem w Warszawie.
 
W równie dobrej formie są także muzycy warszawskiego Hellectricity, którzy o fantastyczne przyjęcie  na rodzimej scenie nie muszą się martwić. Debiutujący w zeszłym roku albumem "Salem Blood" zespół, składa się z muzyków doskonale znanych sympatykom mocnych brzmień, m.in. z formacji: Lostbone, Corruption, Hedfirst, Carnal czy The Supergroup. Twórczość  Hellectricity określana jest mianem metalowego rock’n’rolla, w którym nie ma miejsca na sztuczne poszukiwanie oryginalnych dźwięków, a sami muzycy doskonale bawią się tworząc brzmienie tego zespołu. Pewne jest zatem to, że Hellectricity i Alastor doskonale rozgrzeją publikę przed koncertem Kinga Diamonda.

Źródło: Metal Mind Productions

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także