Kings of Leon o nowej płycie

/ 29 maja, 2013

Następca wydanej w 2010 roku płyty "Come Around Sundown" formacji Kings of Leon zostanie opublikowany we wrześniu tego roku (pisaliśmy o tym TUTAJ). Wówczas Jared Followill opisał brzmienie nadchodzącego wydawnictwa jako "młodzieńcze".

Ten sam muzyk ostatnio ponownie opowiadał o szóstej, niezatytułowanej jeszcze płycie Kings of Leon, odpowidając, czy będzie ona brzmiała jak dwa pierwsze albumy formacji: – Nie do końca, Są jednak pewne wspólne elementy, nawet całe utwory. Jednak nie można mówić o całości. To raczej kulminacja wszystkich z tych elementów – odpowiadał Followill.

Później muzyk został zapytany, do której ery zespołu będzie nawiązywał nowy krążek: – Wibracje i czucie można porównać do dwóch pierwszych. Wszystko jest jednak muzycznie bardziej skomplikowane, co przypomina dwa ostatnie albumy – zdradził.

Muzycy Kings of Leon jak dotychczas zaprezentowali jeden utwór ze wspomnianej wyżej płyty. Jest to singiel "It Don't Matter", który wykonali na koncercie w Napa Valley. Poniżej amatorskie nagranie:

Na razie nie zdradzono więcej szczegółów związanych z następcą płyty "Come Around Sundown".

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także