Kirk Hammett: Zawsze rozumiałem gniew Dave’a Mustaine’a

/ 5 grudnia, 2016

Kirk Hammett niedawno w programie „The World of Wheeler” wspominał swojego poprzednika w zespole Metallica. Frustracja Dave’a Mustaine’a nie jest mu obca.
 

Nigdy przenigdy nie miałem problemu z Dave’em. Zawsze widziałem go jako kogoś, kto był naprawdę bardzo smutny, bardzo zły i bardzo sfrustrowany sprawą z Metallicą i nigdy nie odpuścił. Zawsze okazywałem mu sporo sympatii, rozumiem, że był wkurzony.

 
Gitarzysta porównuje wywalenie z zespołu do opuszczenia przed dziewczynę.
 

Nigdy nie dostałem kosza, ale wyobrażam sobie, że to straszne doświadczenie, zwłaszcza gdy chodzi o zespół, któremu oddajesz wszystko. Rozumiem uczucia Dave’a przez te lata.

 
Dave Mustaine skomentował jego wypowiedź na Twitterze:
 

Mam ogromny szacunek dla Kirka Hammetta i doceniam, że to powiedział. Ma prawie 100% racji… prawie. Życzę mu wszystkiego najlepszego.

 
Prawie? Wiecie może, gdzie Kirk przeinaczył?
 
 


Gitarzysta Metalliki dodał jeszcze, że relacje z Dave’em bardzo się poprawiły od czasu, gdy z okazji 30-lecia zespołu zaprosili go do zagrania utworów z czasów „Kill ‘Em All”.
 

Na jego twarzy było widać, że to było katharsis – widziałem, jak mu to pomaga. (…) Od tej pory jest trochę lepiej. Pewne rany się zaleczyły.

 

 

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także