Kiss z zaskakującym utworem w filmie o Scooby Doo

/ 13 lipca, 2015

Nowy film o przygodach sympatycznego psa i czworga przyjaciół z Tajemnicznej Spółki wszedł właśnie do kin. Zespół Kiss na potrzeby „Scooby-Doo! and Kiss: Rock and Roll Mystery” przygotował jedną premierową kompozycję. „Don't Touch My Ascot” nie jest jednak tym, czego można było się spodziewać…

;

Na szczęście w kreskówce Kiss znajdzie się równie w bardziej klasycznym wydaniu. Podczas gdy Fred, Daphne, Velma, Norville oraz Scooby odkrywać będą tajemnicę jednego z parku rozrywki, usłyszeć będzie można sześć starszych utworów grupy, a także samych muzyków. Gene Simmons, Paul Stanley, Eric Singer i Tommy Thayer zdecydowali się użyczyć swoim postaciom głosów. Pierwszy z nich tłumaczy.

Robimy bardzo, bardzo dużo rzeczy poza samym zespołem. Starannie wybieramy tych, z którymi współpracujemy. Scooby Doo to ikona, nie było filozofowania. Kiedy przyszła do nad firma Warner Brothers i powiedziała „Co byście powiedzieli na zrobienie czegoś szalonego i zwariowanego?”, powiedzieliśmy „Szalony-zwariowany to nasze drugie imię. Co to będzie?”.

„Scooby-Doo! and Kiss: Rock and Roll Mystery” to nie pierwsza współpraca Kiss z producentem animacji o gadającym czworonogu. W 2003 roku zespół pojawił się w jednym z odcinków serii „What’s New, Scooby Doo?”.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także