Kolejni artyści na OWF 2015

/ 18 grudnia, 2014

Do ogłoszonych już artystów Orange Warsaw Festival 2015 dołączają kolejni wykonawcy, tym razem z Australii. Zespół Sheppard zagra w piątek, 12 czerwca. Parkway Drive wystąpią w niedzielę, 14 czerwca.

Orange Warsaw Festival 2015 odbędzie się w dniach 12-14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa 3 dni, a na dwóch scenach wystąpi ponad 30 wykonawców. Od 1 grudnia w sprzedaży są wyłącznie karnety, natomiast bilety jednodniowe będą dostępne od 2 lutego 2015. 

Parkway Drive to pochodzący z Byron Bay w Australii zespół metalcore'owy. Określany jest często jako odpowiedź Australijczyków na nową falę amerykańskiego metalu, który zdominował trasy koncertowe takie jak Ozzfest, Vans Warped Tour czy Rockstar Mayhem. Łącząc chwytliwe riffy i wokal z ogromnym zaangażowaniem i oddaniem fanów, powstaje mieszanka muzyczna która zdążyła porwać publiczność na kilku kontynentach. Zarówno przez mniejsze koncerty, jak i występy na największych rockowych festiwalach, zespół zdobył reputację jednego z najważniejszych zespołów na scenie współczesnego metalu. Najnowsze wydawnictwo grupy to wydany w 2012 roku album "Atlas", na którym muzycy trzymają się klasycznych elementów swojego brzmienia, równocześnie poszerzając horyzonty o nowe elementy i dynamikę.

Sheppard to Australijski zespół indie-popowy założony w 2009 roku w Brisbane. Ich debiutancki album, "Bombs Away" ukazał się 11 lipca 2014 roku i od razu znalazł się na drugim miejscu Australijskiej listy sprzedaży ARIA. Drugi singiel z płyty to wydany w lutym 2014 roku kawałek "Geronimo", który zyskał ogromną popularność nie tylko w Australii, ale także w Austrii, Niemczech, Włoszech, Nowej Zelandii oraz Polsce.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także