Koncert Metal All Stars ponownie odwołany

/ 22 listopada, 2014

Kiedy wydawało się, że po poprzednim niepowodzeniu w końcu w Polsce odbędzie się koncert z cyklu "Metal All Stars", właśnie ogłoszono, iż koncert nie dojdzie do skutku w zadeklarowanym wcześniej terminie. Jeśli wierzyć w zapewnienia organizatorów, koncert odbędzie się, ale dopiero wiosną przyszłego roku.

Na stronie Progresja Music Zone możemy przeczytać:

W związku z zobowiązaniami niektórych artystów z line-upu Metal All Stars, które wyniknęły w ostatniej chwili, zmuszeni jesteśmy przełożyć europejskie koncerty od 28 listopada do 23 grudnia – na wiosnę 2015. Terminy nowej trasy zostaną ogłoszone wkrótce. Ze względu na to przesunięcie, planowane jest dodanie dodatkowych artystów aby uczynić line-up jeszcze bardziej METALOWYM w 2015! Już zakupione bilety i pakiety VIP Meet & Greet będą honorowane w nowych terminach. Więcej oficjalnych informacji będzie podawanych i dostępnych na stronie www.metalallstars.com i u lokalnych sprzedawców biletów.

Jest również komunikat dla osób, które nabyły już bilet na grudniowy koncert:

Agencja „Heart Of Rock” serdecznie przeprasza osoby które nabyły bilety oraz te osoby które zamierzały to uczynić. Niestety, na odwołanie grudniowego koncertu nie mieliśmy żadnego wpływu. Informujemy jednocześnie, że przeprowadzenie wiosennego koncertu „Metal All Stars” w Polsce, uzależnione będzie od zaproponowanego line-up artystów.

Mieliśmy zobaczyć takich artystów: Zakk Wylde (Black Label Society), Chuck Billy (Testament), Cronos (Venom), James LaBrie (Dream Theater), Geoff Tate (ex-Queensryche), David Ellefson (Megadeth), Joey Belladonna (Anthrax), Ross The Boss (ex-Manowar), Gus G. (Ozzy Osbourne band), Vinny Appice (ex-Dio, Black Sabbath), Carmine Appice (Vanilla Fudge). Może w końcu się uda… 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także