Koncert Roba Zombie w Warszawie odwołany

/ 11 marca, 2014

Pod koniec stycznia poinformowaliśmy, że słynny muzyk i reżyser filmowy – Rob Zombieprzyjedzie 6 lipca do Warszawy, żeby zaprezentować się zgromadzonej w klubie Stodoła publiczności. Właśnie okazało się, że z tych koncertowych planów nici, ponieważ Zombie musiał zaangażować się w swój nowy filmowy projekt, dlatego odwołał końcową część europejskiej trasy koncertowej.

Agencja Live Nation Polska, która organizowała koncert, napisała na Facebooku:

Z przykrością informujemy, że koncert Roba Zombie planowany na 6 lipca 2014 w warszawskim Klubie Stodoła z przyczyn od nas niezależnych został odwołany. 

Powodem odwołania ostatnich sześciu koncertów na europejskiej trasie Roba Zombie w tym koncertu w Warszawie są nieuniknione zmiany w datach produkcji nowego projektu filmowego Roba Zombie.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na koncert Roba Zombie zapraszamy do promocji specjalnej. W ciągu 2 tygodni od daty odwołania koncertu tj do dnia 25.03.2014 możecie Państwo wymienić swoj 1 bilet na koncert Roba Zombie na DWA BILETY na koncert Avenged Sevenfold 4 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi.

Rob Zombie natomiast poinformował, że wróci do Europy jak tylko będzie mógł i na pewno zagra w miastach, w których miał pojawić się w tym roku. Wspomniany filmowy projekt, którym ma zając się muzyk/reżyser, to prawdopodobnie serial o Charlesie Mansonie, o którym pisaliśmy kilkanaście dni temu.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także