Koncertowa Jesień w Poznaniu

/ 12 września, 2011

W tym roku po raz pierwszy występy w ramach cyklu odbywać się będą w nowym miejscu, w hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich, wejście od ulicy Głogowskiej, naprzeciwko Dworca Zachodniego. 

W ramach Koncertowej Jesieni odbędzie się kilkanaście koncertów zespołów z czołówki polskiej rockowej sceny takich jak Kult, Happysad, Myslovitz czy Strachy Na Lachy. 

Do najjaśniejszych punktów cyklu możemy z pewnością zaliczyć listopadowy koncert Katarzyny Nosowskiej. Artystka przyjedzie do Poznania z materiałem z najnowszej płyty "8", która pojawi się w sprzedaży już za parę dni.

Łódzki zespół COMA zapowiedział premierę swojego czwartego studyjnego krążka na 17. października, a utwory z nowej płyty na pewno uświetnią ich poznański koncert. 

Natomiast w grudniu długo wyczekiwany koncert formacji Lenny Valentino, która w dziesiątą rocznicę wydania jedynej, legendarnej płyty powraca na scenę na jedynie kilka koncertów. Skład zespołu współtworzyli Artur Rojek z Myslovitz, Mietall Waluś z Negatywu oraz trzej członkowie zespołu Ścianka. 

Niezwykle ciekawie zapowiada się występ Slums Attack, na scenie z Peją i Decksem zobaczymy licznych zagranicznych i polskich gości zaproszonych przez zespół. 

Scenę hip hopową będzie także w tym roku reprezentował O.S.T.R. 

Formacja The Blackout okrzyknięta przez magazyn „Kerrang!” jednym z „Najgorętszych Zespołów Na Ziemi”, wraca do Wielkopolski po znakomitym występie na tegorocznym Festiwalu w Jarocinie. Zespół supportować będą Heroes Get Remembered oraz We Are The Ocean. 

W ramach Koncertowej Jesieni wystąpi także Young Guns – młody, obiecujący zespół rockowy z Wysp Brytyjskich, supportowany przez formacje Vera Cruz oraz What Now. 

Skindred, zespół znany uczestnikom Przystanku Woodstock, po niezwykle gorącym przyjęciu przez polską publiczność wraca do Polski w ramach trasy „Union Black”. 

Pełna lista koncertów przedstawia się następująco: 28.10 Young Guns  / Pod Minogą 

04.11 Kult  / MTP 

05.11 Slums Attack  / MTP 

06.11 Nosowska / Eskulap 

10.11 Acid Drinkers / MTP 

11.11 Happysad / MTP 

12.11 The Blackout  / Pod Minogą 

18.11 Myslovitz / MTP 

19.11 Coma / MTP 

28.11 Skindred / Blue Note 

02.12 O.S.T.R. / MTP 

03.12 DŻEM / MTP 

04.12 Strachy na Lachy / MTP 

15.12 Lenny Valentino / Eskulap 

08.12 Buldog / Pod Minogą 

   
Bilety na koncerty już do nabycia na stronach www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz niebawem w poznańskich punktach : CIM, Rock Long Luck, Carton Shop. 

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także