Koncertowy marzec

/ 1 marca, 2013

Marzec jest miesiącem, który przyniesie nam wiele interesujących koncertów – polskich i zagranicznych gwiazd. Postanowiliśmy wybrać kilka najciekawszych występów, które odbędą się w polskich miastach.

Triggerfinger (01.03.2013; Warszawa, Klub Proxima)

Jedyny koncert belgijskiego zespołu Triggerfinger w naszym kraju. To grupa, która dopiero niedawno zaczęła robić międzynarodową karierę, mimo, że średnia wieku członków zespołu to 45 lat. Wszystko zaczęło się od świetnego covera. Teraz Belgowie zagrają w warszawskim klubie Proxima. Supportem będzie Antyradio Coverband (więcej tutaj i tutaj).

Gdynia Rock Fest 2013 (02.03.2013; Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa)

Tegoroczny koncert Gdynia Rock Fest przyciągnął polskie gwiazdy sceny rockowej i metalowej. Zobaczymy między innymi Strachy na Lachy, Luxtorpedę, Myslovitz oraz Acid Drinkers. Bilety są nadal dostępne, a przy tym warto zauważyć, że są w bardzo rozsądnych cenach. Świetny koncert dla fanów polskiego grania! (więcej tutaj)

Odjazdy 2013 (09.03.2013; Katowice, Spodek)

Katowickie Odjazdy zapraszają na koncerty zespołów Coma, Luxtorpeda, Myslovitz czy Lao Che. Dawka polskiego grania w najlepszym wydaniu. Koncert odbywa się w Spodku, co oznacza, że w sprzedaży są bilety na płytę oraz siedzące, na trybunach. Z pewnością jedna z najlepszych propozycji koncertowego marca (więcej tutaj).

Rebellion Tour vol.4 (22.03.2013; Kraków, Klub Kwadrat)

W krakowskim klubie Studio dawka muzyki w mocniejszym wykonaniu. Zagraniczne gwiazdy sceny hardcore – Madball, Comeback Kid czy Terror – z pewnością przyciągnął fanów tego gatunku z całego kraju. Bilety nadal w sprzedaży (więcej tutaj).

Helloween + Gamma Ray (26.03.2013 – Kraków, Klub Studio; 27.03.2013 – Warszawa, Klub Srodoła)

Dwa koncerty słynnej niemieckiej grupy powermetalowej Helloween w naszym kraju. Pierwszy odbędzie się w Krakowie, drugi w Warszawie. Supportem będzie równie znana grupa Gamma Ray. Gratka dla wszystkich fanów dobrego, metalowego grania. Bilety do nabycia już za 130 zł (więcej tutaj i tutaj).

To tylko część z koncertów, które odbędą się w marcu. Więcej z nich możecie znaleźć tutaj.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także