Koncerty Apocalyptica przeniesione

/ 16 października, 2014

Muzycy z zespołu Apocalyptica mieli pojawić się w Polsce w kwietniu przyszłego roku – najpierw w Warszawie, a później w Krakowie. Jak właśnie poinformował organizator, agencja Go Ahead, z powodu opóźnień związanych z premierą nowej płyty Finów, cała europejska trasa koncertowa została przesunięta na drugą połowę przyszłego roku.

Oto oświadczenie przekazane przez organizatora:

Agencja Go Ahead informuje, że w związku ze zmianą daty premiery najnowszego albumu, zespół Apocalyptica postanowił przenieść europejską trasę koncertową na jesień 2015. Kwietniowe daty koncertów w Polsce ulegają więc zmianie. Muzycy wystąpią 7 października 2015 na warszawskim Torwarze i 8 października 2015 w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa.

Jednocześnie informujemy, że bilety zakupione na daty kwietniowe zachowują ważność. Można je też zwracać w punktach zakupu.

Niedawno pisaliśmy, że nowy album grupy Apocalyptica przygotuje słynny producent, Nick Raskulinecz, który ma na swoim koncie współpracę z Foo Fighters, Deftones czy Mastodon. Więcej na temat tego wydawnictwa znajdziecie TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także