Koncerty Illusion, Power of Trinity i Corii odwołane z winy organizatora

/ 25 września, 2015

Właśnie miała rozpocząć się trasa koncertowa pięciu znanych i cenionych polskich zespołów – Illusion, Afromental, Power of Trinity, The Sixpounder i Coria – ale się nie rozpocznie. Wszystko dlatego, że organizator, Concert Agency One Sp. z o.o., nie wywiązał się z umowy – jak wynika z opublikowanego w sieci oświadczenia, chodzi o zaległości w rozliczeniach, również podwykonawcami technicznymi, co jest bezpośrednią przyczyną odwołania trasy.

Najpierw na całą sytuację poskarżyli się muzycy z grupy Coria, którzy napisali na swoim Facebooku, że w połowie drogi do Gdańska dowiedzieli się, że… koncert się nie odbędzie:

Kilka godzin później już wszystkie zespoły wystosowały wspólne oświadczenie, w którym starają się wytłumaczyć swoim fanom, co dokładnie zaszło:

Posted by Illusion on 25 września 2015

Na razie nie ma informacji, czy trasa koncertowa wymienionych zespołów zostanie zorganizowana na nowo. Na pewno jednak będzie to wymagało czasu, dlatego wszyscy ci, którzy liczyli, że już niedługo zobaczą swoich idoli w akcji, będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Bez wątpienia fani czekali najbardziej na koncerty grupy Illusion, która po reaktywacji nie pojawia się często na scenie – mieli zagrać w czterech polskich miastach, a pierwszy występ miał odbyć się właśnie dziś. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także