Konkurs Red Hot Chili Peppers – ROZWIĄZANIE

/ 9 listopada, 2012

Mamy zwycięzców!

Hasłem w konkursie było "What hits?"

A wśród zgłoszeń z prawidłowym hasłem wybraliśy takie wspomnienia:

Joanna Szklarz: Miałam 3 wypadki rowerowe w życiu.3 razy przeleciałam przez maski taksówek.3 razy w uszach grali Red Hoci.Na ich koncert wybrałam się autobusem-do 3 razy sztuka

Sebastian Najdek: Gdy zobaczyłem klip do Californication – miałem ok.6 lat, płakałem że chce tą grę z teledysku. Rodzice nagrali klip na wideo i puszczali mi,ja udawałem że gram.

Jacek Stasiak: Miałem 8 lat, zobaczyłem w telewizji Otherside. Zaskoczyły mnie dziwne pojazdy, ze przez cały dzień je rysowałem. I dostałem za nie od mamy 5 zł na lody.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a wszystkim dziękujemy za udział. Nagrody wyślemy pocztą.

 

 

Kilka miesięcy po premierze albumu I'm With You grupa Red Hot Chili Peppers przygotowała niespodziankę dla fanów – zestaw winylowych singli, na które trafiły pozostałe piosenki z sesji nagraniowych albumu. Single, łącznie dziewięć, ukazują się stopniowo, od sierpnia 2012 do kwietnia 2013. Piosenki są co prawda dostępne również w postaci mp3, ale tylko w postaci winylowych płytek ich okładki, połączone ze sobą układają się w wyjątkową grafikę…

Pierwsze cztery single od 29 października dostępne są w sklepach. A w naszym konkursie mamy dla was trzy sztuki pierwszego z nich – Strange Man / Long Progression. Rozdamy je wśród osób, które spełnią trzy warunki.

1. Odnajdą hasło ukryte w jednym z wywiadów z Red Hot Chili Peppers zamieszczonych na naszej stronie internetowej, terazrock.pl

2. Napiszą, mieszcząc się w 160 znakach (ze spacjami – będziemy liczyć), swoje najciekawsze wspomnienie związane z zespołem.

3. Przyślą do nas hasło i wyżej wymienione wspomnienie na adres konkurs@terazrock.pl w mailu zatytułowanym RED HOT, podpisanym imieniem i nazwiskiem wraz z podanym pełnym adresem, pod który mamy wysłać ewentualną nagrodę.

Odpowiedzi można przysyłać do poniedziałku, 12 listopada 2012, do godziny 10:00. Wybierzemy spośród nich trzy najciekawsze i te nagrodzimy. Listę zwycięzców wraz z ich wspomnieniami ogłosimy we wtorek, 13 listopada, przed godziną 11:00 powyżej, a także na facebookowym profilu naszego miesięcznika.

Nie zapomnijcie o spełnieniu wszystkich warunków: hasło, wspomnienie, tytuł emaila, imię i nazwisko, adres.

 

Życzymy powodzenia!

 

Pełny regulamin konkursu jest TUTAJ.

red

KOMENTARZE

Przeczytaj także