Konkurs The Doors – ROZWIĄZANIE

/ 31 października, 2012

ZWYCIĘZCY WYBRANI

Hasło w konkursie brzmiało The Beatles i tym razem prawie nikt nie miał problemu z odnalezieniem go. My mieliśmy za to problem z wybraniem najciekawszych wspomnień. Ale się udało. Oto zwycięzcy i to, co napisali. Gratulujemy!

Inga Jastrzębska: Na mazurskiej asfaltówce z kasety koleżanki przed maturą niedawno – ok. 20 lat temu. Szłyśmy środkiem drogi bo nic nie jechało. Tańczyłyśmy machając piórami.

Mateusz Łępa: Słyszałem o nich zawsze wiele dobrego, a zaczęło się niedawno, może pół roku temu od zamiany z kolegą: mały Jack D. na album "The Doors". Absolutnie nie żałuję.

Mateusz Krawczyk: Moja mama pracowała w aptece. Mieli promocje, w której klienci dostawali nagrody. Konkurs się skończył. Składanki Doorsów nikt nie wybrał i trafiła ona do mnie.

Natalia Grzybowska: Doorsów poznałam już chyba w życiu płodowym, gdy rozwinął mi się zmysł słuchu, bo moja mama to stara hipiska. Miłość do Morrisona wyssałam wraz z jej mlekiem.

Jakub Karczyński: Jak zawrzeć wspomnienia o zespole The Doors w 160 znakach? Żart redakcji godzien grupy Monty Pythona. Powiem krótko: Riders Of The Storm grane w radiu. Bezcenne

 

 

Pięć sztuk Live At The Bowl '68 mamy do rozdania osobom, które spełnią trzy warunki.

1) Odnajdą hasło ukryte w wywiadzie z Rayem Manzarkiem, który można znaleźć na terazrock.pl

2) Napiszą, mieszcząc się w 160 znakach (ze spacjami – będziemy liczyć), jak poznali muzykę The Doors.

3) Przyślą do nas hasło i wyżej wymienione wspomnienie na adres konkurs@terazrock.pl w mailu zatytułowanym THE DOORS, podpisanym imieniem i nazwiskiem wraz z podanym pełnym adresem, pod który mamy wysłać ewentualną nagrodę.

Odpowiedzi można przysyłać do poniedziałku, 5 listopada 2012, do godziny 10:00. Wybierzemy spośród nich pięć najciekawszych i te nagrodzimy. Listę zwycięzców wraz z ich wspomnieniami ogłosimy we wtorek, 6 listopada, przed godziną 11:00 powyżej, a także na facebookowym profilu naszego miesięcznika.

Nie zapomnijcie o spełnieniu wszystkich warunków: hasło, wspomnienie, tytuł emaila, imię i nazwisko, adres.

Życzymy powodzenia!

 

Pełny regulamin konkursu jest TUTAJ.

jor

KOMENTARZE

Przeczytaj także