Konkurs Wilki – WYNIKI

/ 15 listopada, 2012

Mamy wilkowych zwycięzców!

Jak zwykle nie było łatwo wybrać wśród zgłoszeń, bo wszystkie były fajne.

Ostatecznie wybraliśmy takie odpowiedzi. A tych, którym się nie udało, serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za zaangażowanie.
 

Kamil Sałek: Dzwonek do drzwi. Otwieram. Listonosz. Podpisuję i odbieram. Wyjmuję płytę. Wilki. Włączam CD. Radość muzyki. Uczucie-bezcenne! To są momenty…

Tomasz Modzelewski: Bo jestem najmądrzejszy i najpiękniejszy. I mam ich wszystkie wcześniejsze płyty.

Grzegorz Ruszczyński: Hej, opowiem Wam pewną historię. Kiedy Wilki grały u nas w mieście, wśród kilku tysięcy osób na koncercie, było tylko 5 osób, które się bawiły, w tym ja.

Grzegorz Lipiec: To byłby wyjątkowy prezent ponieważ 17 listopada mam jednego dnia urodziny i imieniny. W urodziny jestem pokrzywdzony, bo nikt nie pamięta o moich imieninach.

Andrzej Karycki: Mój sąsiad to Sylwester Wilk. Jestem z nim poprztykany. Chcę wygrać płytę i dać mu w prezencie to może w końcu się pogodzimy .

 

Nagrody wyślemy pocztą!

 

——————

 

Zasady konkursu są bardzo proste. Musisz napisać mieszcząc się w SMSowym formacie 160 znaków (łącznie ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami), dlaczego płytę Wilków powinniśmy przyznać właśnie Tobie.

Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@terazrock.pl w mailu zatytułowanym WILKI, podpisanym imieniem i nazwiskiem wraz z podanym pełnym adresem, pod który mamy wysłać ewentualną nagrodę.

Odpowiedzi można przysyłać do niedzieli, 18 listopada 2012, do godziny 23:59. Wybierzemy spośród nich pięć najciekawszych i te nagrodzimy. Listę zwycięzców wraz z ich odpowiedziami ogłosimy w poniedziałek, 19 listopada, przed godziną 16:00 powyżej, a także na facebookowym profilu naszego miesięcznika.

Nie zapomnijcie o spełnieniu wszystkich warunków: odpowiedź, tytuł emaila, imię i nazwisko, adres.

Życzymy powodzenia!

 

Pełny regulamin konkursu jest TUTAJ.

red

KOMENTARZE

Przeczytaj także