Bez kategorii

Konkurs: wygraj bilet na koncert Cradle of Filth

/ 30 października, 2015

Już w połowie listopada dla wszystkich fanów symfonicznego black metalu szykuje się nie lada gratka. W katowickim Mega Clubie wystąpi niekwestionowany prekursor gatunku, Cradle of Filth! Koncert odbędzie się w ramach trasy „Inqvisitional Tourtoure 2015” promującej najnowsze wydawnictwo muzyków z Suffolk zatytułowane „Hammer of the Witches”.

W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was konkurs, w którym jedna osoba może wygrać bilet na katowicki koncert Cradle of Filth. Co trzeba zrobić? Wykonać proste zadanie konkursowe:

Oceń w skali od 1 do 5 i zrecenzuj najnowszy album zespołu Cradle of Filth zatytułowany „Hammer of the Witches”.

Najciekawsza naszym zdaniem praca zostanie nagrodzona biletem na koncert, natomiast wyróżniające się teksty zostaną opublikowane na naszej stronie!

Swoje prace wysyłajcie na adres e-mail konkurs@terazrock.pl w tytule wpisując "CoF". Koniecznie podajcie niezbędne dane – imię, nazwisko, adres korespondencyjny oraz numer telefonu. Zabawa potrwa do 4 listopada, natomiast niedługo później podamy nazwisko zwycięzcy.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

Osoby zainteresowane zakupem wejściówek na koncert Cradle of Filth odsyłamy na stronę www.Tikeria.pl.

mg

KOMENTARZE