Bez kategorii

Konkurs: wygraj spotkanie z muzykami Enter Shikari!

/ 16 września, 2015

Już w lipcu informowaliśmy, że zespół Enter Shikari przyjedzie do Polski na trzy koncerty – 27 września muzycy pojawią się w Gdańsku (Parlament), następnie w Warszawie (Proxima) i w końcu 29 września zagrają we Wrocławiu (Alibi). Jako support pojawi się grupa Hacktivist.

W związku z tym wielkim muzycznym wydarzeniem mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są po dwa pakiety podwójnych zaproszeń na meet&greet z muzykami Enter Shikari we wszystkich trzech miastach! Do każdego pakietu dokładamy ponadto podwójne zaproszenie na koncert w Gdańsku, Warszawie lub Wrocławiu!

Co trzeba zrobić? Wykonać dwa proste zadania konkursowe:

1. Napisz nam, z którym muzykiem Enter Shikari chciałbyś spotkać się w cztery oczy i dlaczego?

2. Udostępnij tego newsa na swoim Facebooku (można skorzystać ze znajdującej się u góry ikonki "Rock This").

Swoje teksty – wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz potwierdzeniem dodania informacji na Facebooka – wysyłajcie na adres e-mail konkurs@terazrock.pl. Wiadomości zatytułujcie "Enter Shikari – Gdańsk/Warszawa/Wrocław" w zależności od tego, który koncert Was interesuje.

Zabawa trwa do 22 września. Dzień później ogłosimy nazwiska szczęśliwców, których dane kontaktowe zostaną wysłane do organizatorów koncertów. To oni skontaktują się ze zwycięzcami w sprawie szczegółów spotkania z zespołem Enter Shikari.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE