Korn pokazuje wideo do "Take Me"

/ 27 października, 2016

Dwunasty studyjny krążek grupy Korn trafił do sklepów 21 października 2016 roku. Wcześniej Amerykanie zaprezentowali nam teledyski „Rotting in Vain”, „Insane” oraz „A Different World” (z Coreyem Taylorem ze Slipknota i Stone Sour). A oto najnowszy klip – „Take Me”.

W dniu premiery zespół udostępnił całą płytę do odsłuchu. „The Serenity of Suffering” znajdziecie pod powyższym linkiem. Album wyprodukował Nick Raskulinecz, który wcześniej pracował m.in. Foo Fighters, Deftones, Mastodon i Rush.

Tymczasem gitarzyści James „Munky” Shaffer i Brian „Head” Welch zdradzieli Live Nation TV, co kryje się pod tytułem nowego wydawnictwa. Pierwszy z nich mówił:

Sposób, w jaki Jonathan Davis podchodził do tej płyty… Czułem, że w pewien sposób cierpiał – walczył wewnątrz siebie, by dotrzeć do tego twórczego miejsca, w którym czułby się na tyle komfortowo, by zacząć pisać. I przygotował wspaniałą płytę. Tylko czuję, że tym razem było mu ciężko.

Head dodał:

Nie jest idealny – oczywiście nikt z nas nie jest. Jest słodkim gościem i, niestety, pozwala ludziom siebie ranić. Potem musi z tym żyć. Czuje się normalnie, gdy cierpi, ponieważ wcześniej wycierpiał zbyt wiele.

Słychać to na „The Serenity of Suffering”?

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także