Korn wyda rozszerzoną wersję ostatniego albumu. Dostanie się hejterom

/ 18 czerwca, 2014

Na nowym wydaniu ma znaleźć się kilka niepublikowanych wcześniej utworów, które powstały podczas prac nad "The Paradigm Shift", ale ostatecznie nie załapały się na album. Wśród nich są takie utwory jak "Hater" (który zarazem będzie singlem promującym płytę) oraz "Hercules", który był przeznaczony do filmu. Na albumie znajdą się także utwory zarejestrowane podczas koncertów na całym świecie.

Jonathan Davis o lirycznych inspiracjach do utworu "Hater":

Na tym świecie każdy ma hejterów. Każdy ma kogoś, kto go nienawidzi, ponieważ ten pierwszy posiada coś, czego ten drugi pożąda. To jeden z najbardziej inspirujących tekstów, jakie kiedykolwiek napisałem. Słowa idą tak: 'You can't bring me down/I've already had my life turned upside down/I ride a downward spiral round and round/But I keep flying, I keep fighting/Don't ever bring me down.'. To jest najbardziej pozytywna rzecz, jaką napisałem. Utwór podobał się każdemu, kto go usłyszał i myślę, że wielu da siłę, żeby powiedzieć 'Jebać to! Nie obchodzi mnie co myślisz i co mówisz. Jesteś tylko pieprzonym hejterem!' Wydaje mi się, że wielu będzie się z tym utożsamiać.

"The Paradigm Shift" był pierwszym albumem od wydanego w 2003 roku "Take A Look In The Mirror", na którym możemy usłyszeć gitarzystę Briana "Heada" Welcha.

mm

KOMENTARZE

Przeczytaj także